Ceník

01
Banner, vizitka, letáček, plakát, výroční zpráva,...

Grafické práce

Pomůžu vám připravit jakékoliv grafické materiály

Potřebujete připravit vizitky, letáček, plakát, roll-up nebo třeba výroční zprávu? Společně to zvládneme bez problémů 🙂

Ať už se jedná o spolupráci jednorázovou, pravidelnou nebo potřebujete sem tam pomoc grafika, moc ráda vám budu k dispozici.

800 Kč/hod

Pokud byste mých služeb rádi využívali pravidelněji, doporučuji zvážit výhodné měsíční předplatné.

02
Výhodné předplatné mých služeb

Měsíční předplatné

Rádi byste mé služby využívali pravidelněji? Nabízím výhodnější měsíční předplatné.

Pokud se rozhodnete pro předplatné mých služeb, ráda vám budu externě k dispozici po celý měsíc. Ať už budete potřebovat připravit vizitky, bannery na sociální sítě, plakát, nebo třeba výroční zprávu, společně to bez problému zvládneme. V kontaktu budeme po telefonu, po emailech případně na video hovorech.

Během předplaceného měsíce vám budu externě k dispozici od pondělí do pátku mezi 10:00 – 17:00. Pokud bychom překročili počet odpracovaných hodin, můžeme ve spolupráci pokračovat za hodinovou sazbu. Případně je možné navýšit počet hodin o 20, 40 či 60  za zvýhodněnou cenu předplatného.

20 hodin/měsíc

Nejste si jistí, kolik hodin mě budete potřebovat? Obraťte se na mne a já podle předpokládaného množství práce odhadnu časovou náročnost.

14 000 Kč

40 hodin/měsíc

Nejste si jistí, kolik hodin mě budete potřebovat? Obraťte se na mne a já podle předpokládaného množství práce odhadnu časovou náročnost.

26 000 Kč

60 hodin/měsíc

Nejste si jistí, kolik hodin mě budete potřebovat? Obraťte se na mne a já podle předpokládaného množství práce odhadnu časovou náročnost.

36 000 Kč

03
Identita firmy, značky, organizace

Vizuální identita

Odlište se ve světě konkurence

Vizuální identita je souhrnem prvků, jako je logo, barvy, typografie a designové prvky, které společně definují a reprezentují značku nebo organizaci. Správně navržená vizuální identita pomáhá budovat důvěru, zapamatovatelnost a konzistentní vnímání značky.

Cena vizuální identity se může velmi lišit v závislosti na vašich požadavcích. Můžete si vybrat ze třech balíčků: Mini, Standard či Prémium, ve kterých najdete různé množství grafických výstupů. V případě zájmu mě prosím kontaktujte a já vám moc ráda zašlu ceník.

od 35 200 Kč

Cena s může lišit v závislosti na vašich požadavcích.

04
Styl konference, festivalu, eventu, veletrhu...

Vizuální styl eventu

Originální a kreativní vzhled pro vaši událost

Vizuální styl eventu zahrnuje designové prvky, jako jsou barevné schéma, typografie a grafické prvky, které pomáhají vytvořit konzistentní a atraktivní prostředí během události. Tento styl reflektuje nejenom identitu události, ale také poskytuje účastníkům příjemný a zapamatovatelný zážitek.

Cena se může velmi lišit v závislosti na vašich požadavcích. Můžete si vybrat ze třech balíčků: Mini, Standard či Prémium, ve kterých najdete různé množství grafických výstupů. V případě zájmu mě prosím kontaktujte a já vám moc ráda zašlu ceník.

od 73 600 Kč

Cena s může lišit v závislosti na vašich požadavcích.

05
Slogan pro vaši firmu, událost či kampaň

Kreativní slogan

Originální slogan vydá za tisíc slov

Odlište se od konkurence a přibližte se svým zákazníkům. Slogan má moc zaujmout a zanechat nezapomenutelný dojem.

Napište mi vaši představu a já vám moc ráda zašlu ceník.

od 5 000 Kč

Cena s může lišit v závislosti na vašich požadavcích.

06
Rádi byste si ozvláštnili zeď originálním obrazem?

Abstraktní obrazy

Originální obraz na vaší zdi

Pořízení jedinečného abstraktního obrazu může obohatit váš prostor a přinést do něj jedinečný estetický prvek. Moje práce se vyznačuje živými barvami a dynamickými kompozicemi, které dokážou osvěžit a oživit interiér vašeho domova či pracovního prostředí. Každý můj obraz je originální dílo, které v sobě nese mé vášnivé výtvarné vyjádření.

Pokud by vás jakýkoliv z mých obrazů zaujal nebo by se vám líbil podobný obraz vytvořený na zakázku speciálně pro vás, neváhejte se na mne obrátit. Budu velmi ráda 🙂

Pro aktuální nabídku obrazů se podívejte na www.ahart.cz

od 5 000 Kč

Cena s může lišit v závislosti na náročnosti a zvoleném rozměru.

Získejte svůj vlastní design, který oslní
a zaujme.

07
Zde najdete odpovědi na vaše otázky

Často kladené otázky

Kontaktujte mě a já vám moc ráda zašlu ceník pro představu. V tomto ceníku najdete tři nejběžnější balíčky: Mini, Standard a Premium včetně soupisu všech grafických výstupů, které jsou součástí. Nicméně každou zakázku naceňuji individuálně, podle vašich konkrétních požadavků. Pro jednodušší předání vašich požadavků a zpracování kalkulace, vám zašlu krátký dotazník, po jehož vyplnění budeme mít lepší představu o rozsahu zakázky a zároveň o vašich požadavcích.

Ze své zkušenosti mohu říct, že samotné logo není nejideálnější volbou. Klient pak nemá jasně daná pravidla, jak by měla vypadat jejich prezentace a může se stát, že komunikace pak nebude jednotná a tím pádem ani důvěryhodná. Obtraťte se na mne a já vám moc ráda představím balíček vizuální identity mini, ve kterém vám vytvořím základní pravidla, která pro vás bude jednoduché dodržovat. Pokud pak i přes to budete trvat na vytvoření pouze loga, určitě se dohodneme.

Milá, otevřená a svižná komunikace je základ 😊

To nás dovede až do úspěšného konce, ze kterého budete mít radost jak vy, tak já. Není nutné být přehnaně seriózní, grafická tvorba je kreativní proces a já se moc těším, k jakému výsledku spolu dojdeme. Pojďme si to užít.

Určitě mě i tak kontaktujte a moc ráda se s vámi pobavím o možnostech.

Protože součástí vizuálního stylu události je to samé, co je součástí vizuální identity a k tomu je navíc spousta dalších věcí. Při tvorbě vizuálního stylu například konference, může být navíc potřeba připravit jmenovky na krk pro účastníky, grafický návrh řečnického stolečku, design vstupenek, pozvánku, program, template prezentací, dekorace do prostoru a mnoho dalšího, co pro tvorbu vizuální identity není potřeba.

Při tvorbě vizuálního stylu události nás jednoduše čeká víc práce.

Měsíční předplatné jsou výhodnější, než kdybyste využívali mé služby s hodinovou sazbou. Čím víc hodin si předplatíte, tím výhodnější to pro vás bude. Pokud tedy víte, že budete potřebovat více grafických materiálů během kratšího časového úseku, zvažte měsíční předplatné.

Slogan přináší jedinečnou identitu každému projektu. Má schopnost zaujmout a zanechat nezapomenutelný dojem. Zároveň je to skvělý způsob, jak se odlišit od konkurence a jak se přiblížit zákazníkům.

Aby nedocházelo k nedorozuměním, zde najdete soupis pravidel spolupráce.

 • Uvedené ceny jsou včetně DPH.
 • Uvedené ceny se mohou lišit v závislosti na vašich konkrétních požadavcích. Kontaktujte mě a já vám moc ráda připravím kalkulaci přímo na míru.
 • Kalkulace je platná v případě, že máte jasně stanovené zadání a představu. Se zadáním a upřesněním vaší představy vám ráda pomohu za hodinovou sazbu 800 Kč/hod.
 • V případě tvorby vizuální identity, vizuálního stylu události či tvorby sloganu vyžaduji úhrady 50% z částky předem. Zbývající částka bude fakturována po úspěšném dokončení projektu, nejpozději však do 3 měsíců od začátku spolupráce.
 • V případě práce formou hodinové sazby, vám bude vždy začátkem měsíce vystavena faktura spolu s přehledem odpracovaných hodin za měsíc předcházející.
 • V případě měsíčního předplatného je nutná platba předem.
 • V případě, že potřebujete mé služby expresně, tedy potřebujete určitou finální grafiku nejpozději do 48 hodin, případně přes víkend, bude hodinová sazba zvýšena o 25%, tedy na 1 000 Kč/hod.
 • Komunikace mezi mnou a klientem probíhá prostřednictvím e-mailu, telefonu a formou online videohovorů.
 • Prosím, dbejte na to, aby finální texty byly finální a po korektuře. Za opakované úpravy a změny, bude tato práce účtována formou hodinové sazby 800 Kč/hod.
 • Měsíční předplatné má platnost jeden měsíc.
 • Nevyčerpané hodiny z měsíčního předplatného nejsou přenosné na následující měsíc.
 • Měsíční předplatné není možné v průběhu měsíce zrušit.
 • Měsíční předplatné je určeno na jednoměsíční období a není automaticky obnovováno. O případném prodloužení je třeba požádat před uplynutím platnosti stávajícího předplatného.